Stěhování břemen

Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen je specifické odvětví v rámci stěhování. Profesionální provedení takové zakázky vyžaduje zkušenosti, odbornost i dostatečné technické vybavení. Ve Stěhování TRIP takovým know-how i technikou disponujeme.

Naši pracovníci mají se stěhováním těžkých břemen 17 let zkušeností a vždy se můžete spolehnout na jejich odbornost a ochotu. Stěhujeme NON-STOP, v noci, o víkendech a svátcích. Navíc bez příplatků.

Nákladní taxi Praha

Potřebujete pomoci s transportem těžkých břemen a nákladu? Využijte služeb našeho nákladního taxi. Pomůžeme s přepravou v lokalitě Praha, Brno, Ostrava ale i ve zbytku republiky.

Stěhování strojů i praček

Co vše vlastně spadá do kategorie stěhování břemen těžké váhy? V naší firmě stěhujeme těžká břemena od hmotnosti několika set kilogramů až po mnohatunové kolosy. V nejčastějších případech se jedná o stěhování strojů nebo stěhování trezorů, do kategorie stěhování těžkých břemen ale spadá například i stěhování průmyslové pračky.   

Stěhování břemen Praha, Brno i Ostrava

Těžká břemena, ať už jde o stroje nebo třeba trezory,stěhujeme kdekoliv po České republice. A to v rámci města, nebo třeba z Prahy do Brna či Ostravy. Po domluvě jsme schopni zajistit také přepravu mezistátní.  

S námi se stěhování bát nemusíte

Při stěhování strojů, stěhování trezorů a dalších těžkých břemen dbáme na bezpečnost jak u stěhované věci, tak u okolí, které by mohlo být při neprofesionální manipulaci s těžkým břemenem poškozeno. S námi nehrozí ani jeden případ.

Před zahájením vlastního stěhování si můžete objednat bezplatnou osobní konzultaci s naším technikem. Dozvíte se, jak nejlépe celou akci naplánovat, s jakým předstihem, jak bude stěhování probíhat, kolik času celá akce zabere. Také vám sdělíme předpokládanou cenu. Tato konzultace je nezávazná.

Pro stěhování využíváme kvalitní techniku

 

Na co se můžete spolehnout?

  • Naši pracovníci zajistí bezpečný a hladký postup stěhování.
  • Pro stěhování břemen do 400 kg máme tzv. těžkou partu, která vše lehce odnese ve dvou až čtyřech lidech.
  • Břemena o hmotnosti 400 až 600 kg stěhujeme ve čtyřech až šesti lidech, vždy záleží na přístupnosti a terénu.
  • Pro břemena nad 600 kg disponujeme speciální manipulační technikou, hevery, tančíky, jeřáby a vozy s hydraulickou rukou.
  • O víkendech pracujeme bez příplatku.
  • Veškeré stěhování je pojištěno do výše 1 000 000 Kč. (Pojistku lze na přání navýšit.)
  • Stěhování pro vás dokážeme zajistit do 2 hodin od objednávky.
  • Stěhujeme NON-STOP.