Stěhování klavírů

Stěhovat klavír nebo pianino není vzhledem k jejich křehkosti a choulostivosti jednoduchá záležitost. Piana je zapotřebí profesionálně zabalit, aby při manipulaci nedošlo k žádnému poškození, které by mohlo ovlivnit jejich funkce.

Další úskalí při stěhování pianina nebo klavíru přichází s jejich rozměry. Ty jsou větší, a tak se piana stěhují především po schodech. Výtah využít nelze. Taková práce vyžaduje skutečný tým odborníků.

Naši pracovníci mají se stěhováním klavírů a stěhováním pianin 17 let zkušenostía vždy se můžete spolehnout na jejich odbornost a ochotu. Jsme také velmi flexibilní, stěhování piana si můžete objednat ze dne na den, většinou jsme schopni začít s prací do 2 hodin od objednání. Stěhujeme NON-STOP, v noci, o víkendech a svátcích. Navíc bez příplatků.

Stěhování pian Praha, Brno i Ostrava

Piano vám rádi přestěhujeme kdekoliv po České republice, ať už v rámci města, nebo třeba z Prahy do Brna či Ostravy. Po domluvě jsme schopni zajistit také přepravu mezistátní.  

S námi se stěhování pianin a klavírů bát nemusíte

stěhování klavírů a pián

 

Vždy myslíme především na bezpečnost a můžete si být jisti, že váš klavír či pianino dorazí v perfektním stavu do místa určení.

Před zahájením vlastního stěhování si můžete objednat bezplatnou osobní konzultaci s naším technikem přímo u vás doma. Dozvíte se, jak nejlépe celou akci naplánovat, s jakým předstihem, jak bude stěhování probíhat, kolik času celá akce zabere. Také vám sdělíme předpokládanou cenu. Tato konzultace je nezávazná.

Na co se můžete spolehnout?

  • Naši pracovníci zajistí bezpečný a hladký postup stěhování.
  • Klavír nebo piano důkladně a bezpečně zabalíme a připravíme k manipulaci.
  • O víkendech pracujeme bez příplatku.
  • Veškeré stěhování je pojištěno do výše 1 000 000 Kč. (Pojistku lze na přání navýšit.)
  • Stěhování pro vás dokážeme zajistit do 2 hodin od objednávky.
  • Stěhujeme NON-STOP.

 

Stěhování pián od Stěhování Trip
Stěhování klavíru