Stěhování firem a kanceláří

Ať už stěhujete malou, střední nebo velkou nadnárodní firmu, ať už své kanceláře stěhujete v rámci velkých měst typu Praha či Brno, nebo svou společnost potřebujete přesunout například z Prahy do zahraničí – bez spolehlivé a zkušené stěhovací firmy se neobejdete.

Neobejdete se bez odborníků, kteří za sebou mají desítky a stovky stěhování firem a kanceláří nejen v tuzemsku. Bez lidí, kteří svou profesi ovládají stejně dobře, jako vy tu svou, a kteří za všech okolností zůstávají milí, ochotní a profesionální. A přesně takoví jsme my ve Stěhování TRIP.

Stěhování firem bez komplikací

Stěhování firem v PrazePřesně víme, jak nepříjemné pro vás může stěhování firmy být. S hrůzou očekáváte den, kdy budete muset zastavit provoz a běžnou činnost, vaši zaměstnanci se změní ve stěhováky a veškerý byznys se zastaví, protože budete muset na vše dohlédnout, vše ohlídat a zařídit.

S námi vám toto nehrozí! Stěhování firem je zase náš byznys, který skvěle ovládáme. Nepodceňujeme přípravu, a ve chvíli, kdy si vše domluvíme, se o celou akci postaráme tak, abyste se museli zapojit co nejméně a abychom nenarušili chod vaší firmy.
 

Stěhování dokumentů

Mnoho důležitých informací, formulářů i smluv máte dnes jistě v elektronické podobě a uložené na malém externím disku, který si při stěhování přenesete do nových kanceláří v kapse. Ale i v dnešní době má snad každá firma desítky šanonů s dokumenty vyskládané ve skříních. Často jde o dokumenty, jejichž ztráta nebo odcizení by mohly mít pro firmu nedozírné následky. Proto klademe při stěhování dokumentů důraz na bezpečnost a vše přestěhujeme nejen rychle, ale také spolehlivě.

Stěhování kanceláří a firem Praha, Brno i Brusel

Nezáleží na tom, kam se stěhujete. Zda z Prahy do Brna či Bratislavy, nebo jen z Prahy 1 na Prahu 3. S přehledem zvládáme i stěhování do všech evropských i mimoevropských států. Zakládáme si navíc na maximální flexibilitě. Stěhujeme NON-STOP včetně nocí a víkendů, za které nebereme žádné příplatky.  

Před zahájením vlastního stěhování si můžete objednat bezplatnou osobní konzultaci s naším technikem přímo u vás ve firmě. Dozvíte se, jak celou akci naplánujeme, s jakým předstihem, jak bude stěhování probíhat, kolik času celá akce zabere. Také vám sdělíme předpokládanou cenu. Tato konzultace je nezávazná.

Stěhování firem bez starostíNa co se můžete spolehnout?

 • Před stěhováním je vám k dispozici bezplatná prohlídka naším pracovníkem a kalkulace ceny.
 • Nabízíme zapůjčení krabic ke stěhování.
 • Krabice s dostatečným předstihem dovezeme a následně dle Vašeho přání odvezeme.
 • Zajistíme dovoz obalového materiálu: bublinky, smršťovací folie, lepicí pásky atd.
 • Naši pracovníci se postarají o bezpečný a hladký průběh stěhování vaší firmy, nebo kanceláře.
 • Celou organizaci stěhování můžete přenechat našemu řídícímu pracovníkovi, který stěhování vede.
 • Důsledně dodržíme vámi daný časový harmonogram.
 • Na přání zákazníka demontujeme a opětovně smontujeme nábytek.
 • Samozřejmostí je rozmístění nábytku dle vašich požadavků.
 • O víkendech pracujeme bez příplatku.
 • Veškeré stěhování je pojištěno do výše 1 000 000 Kč. (Pojistku lze na přání navýšit.)
 • Stěhování pro vás dokážeme zajistit do 2 hodin od objednávky.
 • Stěhujeme NON-STOP.

 

Stěhování firem
stěhování kanceláří