Stěhování bytů a domů

Akce měsíce. Sleva 5% na stěhování po Praze.

Platí pro stěhování bytů a domácností. Ceník

Stěhování bytů Praha, Brno, Bratislava i Horní Beřkovice

Stěhování bytů se věnujeme dlouhodobě na vysoce profesionální úrovni, a tak o tomto oboru víme vše. Stěhujeme nejen v rámci měst, ať už jde o velkoměsta typu Praha či Brno, nebo malou obec s pár stovkami obyvatel. Zajišťujeme také stěhování meziměstské a mezinárodní

Naši pracovníci mají se stěhováním mnohaleté zkušenosti a vždy se můžete spolehnout na jejich odbornost a ochotu. Jsme také velmi flexibilní, stěhování vašeho bytu si můžete objednat ze dne na den, většinou jsme schopni začít s prací do 2 hodin od objednání. Stěhujeme navíc NON-STOP, v noci, o víkendech a svátcích. Navíc bez příplatků.

Stěhování domů

Nesoustředíme se pouze na byty, samozřejmostí je také stěhování domů, především rodinných. I zde platí, že jsme připraveni udělat maximum pro to, aby stěhování pro našeho klienta probíhalo hladce a neměl s ním žádné starosti. A že je jedno, zda se stěhujete z Prahy do Brna či Bratislavy, nebo jen z Prahy 1 na Prahu 3.  

Stěhování nábytku i celých domácností

Stěhování bytů

Neděláme rozdíly ve velikosti zakázky. Rádi vám odstěhujeme jak celou domácnost s kompletním vybavením, tak třeba jen vybrané kousky nábytku.

Stěhování domácností nebo „jen“ stěhování nábytku, v naší práci nepoznáte rozdíl. Vždy k vašim požadavkům budeme přistupovat profesionálně a s úmyslem odvést co nejlepší práci.    

S námi se stěhování bytu nebo domu bát nemusíte

Pokud plánujete stěhování vašeho bytu nebo rodinného domu, s námi máte jistotu, že se všechny vaše věci dostanou na nové místo včas, a především nepoškozené.

Před zahájením vlastního stěhovánísi můžete objednat bezplatnou osobní konzultaci s naším technikem přímo u vás doma. Dozvíte se, jak nejlépe celou akci naplánovat, s jakým předstihem, jak bude stěhování probíhat, kolik času celá akce zabere. Také vám sdělíme předpokládanou cenu. Tato konzultace je nezávazná.

Na co se můžete spolehnout při stěhování?

  • Naši pracovníci zajistí bezpečný a hladký postup stěhování.
  • Na přání zákazníka demontujeme a opětovně smontujeme nábytek.
  • Samozřejmostí je rozmístění nábytku dle vašich požadavků.
  • Zapůjčení krabic ke stěhování osobních věcí je zdarma.
  • Krabice s dostatečným předstihem dovezeme a následně dle vašeho přání odvezeme.
  • Zajistíme dovoz obalového materiálu: bublinky, smršťovací folie, lepicí pásky atd.
  • O víkendech pracujeme bez příplatku.
  • Veškeré stěhování je pojištěno do výše 1 000 000 Kč. (Pojistku lze na přání navýšit.)
  • Stěhování pro vás dokážeme zajistit do 2 hodin od objednávky.
  • Stěhujeme NON-STOP.
Stěhování domů
Stěhování bytů Praha