Stěhování bytů a domů

Stěhování bytů Praha, Brno, Bratislava i Horní Beřkovice

Stěhování bytů se věnujeme dlouhodobě na vysoce profesionální úrovni, a tak o tomto oboru víme vše. Stěhujeme nejen v rámci měst, ať už jde o velkoměsta typu Praha či Brno, nebo malou obec s pár stovkami obyvatel. Zajišťujeme také stěhování meziměstské a mezinárodní

Naši pracovníci mají se stěhováním mnohaleté zkušenosti a vždy se můžete spolehnout na jejich odbornost a ochotu. Jsme také velmi flexibilní, stěhování vašeho bytu si můžete objednat ze dne na den, většinou jsme schopni začít s prací do 2 hodin od objednání. Stěhujeme navíc NON-STOP, v noci, o víkendech a svátcích. Navíc bez příplatků.

Stěhování domů

Nesoustředíme se pouze na byty, samozřejmostí je také stěhování domů, především rodinných. I zde platí, že jsme připraveni udělat maximum pro to, aby stěhování pro našeho klienta probíhalo hladce a neměl s ním žádné starosti. A že je jedno, zda se stěhujete z Prahy do Brna či Bratislavy, nebo jen z Prahy 1 na Prahu 3.  

Stěhování nábytku i celých domácností

Stěhování bytů

Neděláme rozdíly ve velikosti zakázky. Rádi vám odstěhujeme jak celou domácnost s kompletním vybavením, tak třeba jen vybrané kousky nábytku.

Stěhování domácností nebo „jen“ stěhování nábytku, v naší práci nepoznáte rozdíl. Vždy k vašim požadavkům budeme přistupovat profesionálně a s úmyslem odvést co nejlepší práci.    

S námi se stěhování bytu nebo domu bát nemusíte

Pokud plánujete stěhování vašeho bytu nebo rodinného domu, s námi máte jistotu, že se všechny vaše věci dostanou na nové místo včas, a především nepoškozené.

Před zahájením vlastního stěhovánísi můžete objednat bezplatnou osobní konzultaci s naším technikem přímo u vás doma. Dozvíte se, jak nejlépe celou akci naplánovat, s jakým předstihem, jak bude stěhování probíhat, kolik času celá akce zabere. Také vám sdělíme předpokládanou cenu. Tato konzultace je nezávazná.

Stěhování nechte na nás!

 

 

Na co se můžete spolehnout při stěhování?

  • Naši pracovníci zajistí bezpečný a hladký postup stěhování.
  • Na přání zákazníka demontujeme a opětovně smontujeme nábytek.
  • Samozřejmostí je rozmístění nábytku dle vašich požadavků.
  • Zapůjčení krabic ke stěhování osobních věcí je zdarma.
  • Krabice s dostatečným předstihem dovezeme a následně dle vašeho přání odvezeme.
  • Zajistíme dovoz obalového materiálu: bublinky, smršťovací folie, lepicí pásky atd.
  • O víkendech pracujeme bez příplatku.
  • Veškeré stěhování je pojištěno do výše 1 000 000 Kč. (Pojistku lze na přání navýšit.)
  • Stěhování pro vás dokážeme zajistit do 2 hodin od objednávky.
  • Stěhujeme NON-STOP.
Stěhování domů
Stěhování bytů Praha