Přinášíme vám několik důležitých tipů, jak ušetřit při stěhování

Máte-li na nejbližší dobu naplánované stěhování bytu, určitě už jste přemýšleli o financích, které jste za něj ochotni obětovat. Je všeobecně rozšířen názor, že stěhování není levná záležitost, ale s našimi tipy výrazně uspoříte!

Připravujte se na stěhování včas

Jestliže jste si pro stěhování vyhradili víkend, bylo by dobré objednat stěhovací firmu s předstihem, protože právě víkendy bývají nejvíce obsazené. Obraťte se na nás a společně najděme vhodný termín, který bude vyhovovat všem.

Zanedbat by se nemělo ani parkovací místo pro stěhovací auto. Parkování v bezprostřední blízkosti vchodových dveří vám může ušetřit nemalé finanční částky, ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát. Tady platí: čím rychlejší nakládka, tím kratší doba stěhování.

Oznamte stěhování sousedům

Velké zdržení může nastat také v případě, že se zároveň s vámi budou stěhovat i vaši sousedi, kteří můžou na nepříjemně dlouhou dobu zablokovat výtah. Předejděte podobným situacím včasnou domluvou.

Snažte se vyndat nebo dočasně odmontovat z nábytku volné police a přečnívající části, které by mohly nábytek nejen poškodit, ale také ztížit manipulaci. Odmontované části můžete přilepit k nábytku zevnitř, abyste předešli následnému marnému hledání neviditelných šroubků nebo kolíků.

Co se týče balicího materiálu, není nutné utrácet za drahou bublinkovou fólii, pokud ji nahradíte starými prostěradly, povlečením nebo osuškami. Všechny křehké věci určitě doporučujeme zabalit jednotlivě, protože nákup nového jídelního servisu vám finance neušetří.

Vyberte si správnou stěhovací firmu

Nejdůležitější pravidlo, kterým byste se měli při stěhování řídit, je zařídit vše včas, a to včetně balení a objednání stěhovacích služeb. Na webových stránkách http://www.stehovanipraha-trip.cz/ vám připravíme nejvýhodnější nabídku, která vám může ušetřit spoustu peněz i času.